РУС UKR ENG
Про компанію Новини Галузі Рішення Сервіс Референції Вакансії
ГоловнаНовини Введено до випробуальної експлуатції АСУ ТП нових жомосушильного и жомогрануляціного вдділень Жабінковського цукрового заводау (Білорусь).
Друк
Новини

30.11.2009
Введено до випробуальної експлуатції АСУ ТП нових жомосушильного и жомогрануляціного вдділень Жабінковського цукрового заводау (Білорусь).

Інженерами групи компаній КТС разом із партнерами було введено до випробувальної експлуатації АСУ ТП двох нових відділень - жомосушильного та жомогрануляційного комплексів Жабінського цукрового заводу(Білорусь).
на базі технологічного обладнання, що було поставлено французькою фірмою Maguin Promill, фахівцям групи компаній КТС, за участю партнерів було розроблено, створено і в результаті успішно впроваджено систему управління  і електросилову частину для двух відділень. Це дозволило заводу вийти на новий якісний рівень роботи а розпочати процес переробки ома у сухі гранули для їх подальшої комерційної реалізації. Вповджена АСУ ТП складається з двох зв'яаних підсистем на базі промилових контролерів Premium і  SCADA-системи  VijeoCitect, вироництва Schneider Electric.

назад догори
Місія компанії

Системна інтеграція передових технічних рішень в області автоматизації підприємств з метою максимального задоволення Замовника.