РУС UKR ENG
Про компанію Новини Галузі Рішення Сервіс Референції Вакансії
ГоловнаНовини
Друк
Новини

19.12.2009
З новим 2010 роком!

Дорогі Друзі, Клієнти та Партнери! Тепло і сердечно вітаємо Вас з Новим 2010 роком! Удачи, щастя і здоров'я в Новому році!
Детальнiше...

30.11.2009
Введено до випробуальної експлуатції АСУ ТП нових жомосушильного и жомогрануляціного вдділень Жабінковського цукрового заводау (Білорусь).

Інженерами групи компаній КТС разом із партнерами було введено до випробувальної експлуатації АСУ ТП двох нових відділень - жомосушильного та жомогрануляційного комплексів Жабінського цукрового заводу(Білорусь).
Детальнiше...

02.10.2009
Завершено реконструкцію АСУ ТП ТЕЦ Жабінковського цукрового заводу (Білорусь).

Завершено черговий етап генеральної реконструкції найбільшого в Білорусі цукрового заводу - Жабінковського цукрового заводу. Фахівцями компанії КТС вдало виконано реконструкцію АСУ ТП основної ТЕЦ Заводу.
Детальнiше...

31.07.2009
Завершено етап проекту

Фахівцями групи компаній КТС запущено у промислову експлуатацію система автоматичного управління 3-ма лініями технологічної ділянки з сушіння піску, просіву, подрібленню та подачі сухого піску до силосів на заводі будівельних сумішів підприємства Хенкель Баутехник (Україна).
Детальнiше...

23.02.2009
Участь в Міжнародному Екологічному Форумі, м. Львів

Група компаній КТС взяла участь в Міжнародному Екологічному Форумі "ЕСО solutions - новітні технології", що відбувся 18-20 лютого 2009 р. у виставковому центрі "Lemberg", м. Львів.
Детальнiше...

19.12.2008
Вітаємо з Новим Роком!

Шановні Друзі! Вітаємо Вас з Новим Роком! Нехай Новий 2009 рік буде щедрим на радість і любов у серцях, на мудрість і вдачу у справах, на мир, затишок і добробут у Ваших оселях!
Детальнiше...
1 2  3  4  5 
назад догори
Місія компанії

Системна інтеграція передових технічних рішень в області автоматизації підприємств з метою максимального задоволення Замовника.