РУС UKR ENG
Про компанію Новини Галузі Рішення Сервіс Референції Вакансії
ГоловнаГалузіГірничо-металургійна
Друк
Галузі

Гірничо-металургійна

Гірничо-металургійна

Гірничо-металлургійна промисловість є однією з пріоритетних цільових галузей компанії "Комплексні Технологічні Системи".

Фірма успішно реалізує свої проекти і рішення по автоматизації і комплексній реконструкції підприємств у цьому сегменті, є лідером у цій галузі.
Перший проект був здійснений у 1997 році на Руднику "Суха Балка", Україна.

 

Наші Замовники:

Рудник "Суха Балка", Україна;
Ингулецкий ГЗК, Україна;
"Запорізький завод феросплавів", Україна;
ВАТ "Азовсталь", Україна.


Більш докладну інформацію читайте в підрозділах  и АСУ ТП магніто-флотаційоного доведення магнетитового концентрату и АСУ ТП лінії магнітного збагачення залізних руд розділу Рішення.

 

 

назад догори
Місія компанії

Системна інтеграція передових технічних рішень в області автоматизації підприємств з метою максимального задоволення Замовника. 

Новини компанii

19.12.2009
З новим 2010 роком!

З новим 2010 роком!
Дорогі Друзі, Клієнти та Партнери! Тепло і сердечно вітаємо Вас з Новим 2010 роком! Удачи, щастя і здоров'я в Новому році!

Детальнiше...

30.11.2009
Введено до випробуальної експлуатції АСУ ТП нових жомосушильного и жомогрануляціного вдділень Жабінковського цукрового заводау (Білорусь).

Інженерами групи компаній КТС разом із партнерами було введено до випробувальної експлуатації АСУ ТП двох нових відділень - жомосушильного та жомогрануляційного комплексів Жабінського цукрового заводу(Білорусь).

Детальнiше...