РУС UKR ENG
Про компанію Новини Галузі Рішення Сервіс Референції Вакансії
Головна
Друк

Хто ми

Компанія «Комплексні Технологічні Системи» є ведучим системним інтегратором в області автоматизації виробництва. Наша історія почалася з 1992 року. Саме тоді ми першими в Україні вийшли на ринок з новим типом пропозиції: забезпечення Замовнику комплексного рішення «під ключ» з одних рук – проект, поставка обладнання, монтаж, наладка.

З тих пір ми більше не змінювали профіль. Кожного року посилюючи компетенцію, нарощуючи технічний і комерційний потенціал, входячи в нові галузі промисловості, розширюючи спектр пропозиції по вертикалі і горизонталі, освоюючи програмно-технічні комплекси виробництва ведучих світових виробників,  запроваджуючи ефективну систему управління проектами, сьогодні ми вирішуємо любі задачі.

Організаційна культура виробництва основується на buyer-centric підході, при якому створення рішення з максимальною добавленою цінністю для Замовника є вищою ціллю нашого бізнесу.

ХТО наші Замовники

  •  Підприємства (власники і менеджмент) – галузеві лідери, що прагнуть до неухильного підвищення ефективності своїх виробництв: збільшенню виробництва, зменшення затрат.
  •  Підприємства, власники і менеджмент яких не приймають «половинчатих рішень»,  у главу кута ставлять сучасність, високу функціональність, надійність рішень.
  •  Підприємства, власники і менеджмент яких націлений на ефективне вкладення інвестицій: найкоротші строки – максимальний ефект.

ЯК ми забезпечуємо високий рівень рішень

  •  В нашій роботі ми ставимо високі цілі в тому, що стосується якості наших рішень і послуг в цілому, а також пошук нових, інноваційних шляхів рішення складних питань в сучасних інжинірингових дисциплінах.
  •  Традиційними підходами в області інновацій компанії є орієнтація на кращі світові бренди в області компонентів систем і рішень, а також співробітництво з постачальниками і партнерами по створенню нових рішень.
  •  Навчання, підвищення кваліфікації персоналу – діючі засоби для підтримання високого рівня управління проектами і їх виконання.
  •  Компанія має всі необхідні дозвільні документи для роботи на ринку України, Росії, Білорусі (ліцензії, дозволи).

    Компанія «Комплексні Технологічні Системи» входить до Групи компаній КТС.


"Група компаній КТС" - це група компаній, об’єднаних ціллю забезпечення ринку комплексних інжинірингових послуг високої якості – від окремих рішень до будівництва заводів «під ключ».

назад догори
Місія компанії

Системна інтеграція передових технічних рішень в області автоматизації підприємств з метою максимального задоволення Замовника. 

Новини компанii

19.12.2009
З новим 2010 роком!

З новим 2010 роком!
Дорогі Друзі, Клієнти та Партнери! Тепло і сердечно вітаємо Вас з Новим 2010 роком! Удачи, щастя і здоров'я в Новому році!

Детальнiше...

30.11.2009
Введено до випробуальної експлуатції АСУ ТП нових жомосушильного и жомогрануляціного вдділень Жабінковського цукрового заводау (Білорусь).

Інженерами групи компаній КТС разом із партнерами було введено до випробувальної експлуатації АСУ ТП двох нових відділень - жомосушильного та жомогрануляційного комплексів Жабінського цукрового заводу(Білорусь).

Детальнiше...